Wkładka bezpiecznikowa nożowa NH000 wskaźnik podwójny uchwyt izolowany gG 100A 500VAC | LNH0100MK Hager
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Hager
Kod
EAN
Kod Producenta
LNH0100MK
Wkładka bezpiecznikowa nożowa NH000 wskaźnik podwójny uchwyt izolowany gG 100A 500VAC
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Hager
  • Wymiary 0.065m x 0.07m x 0.09m
Wkładka bezpiecznikowa NH
  • Rozmiar NH000
  • Prąd znamionowy 100 A
  • Napięcie znamionowe 500 V
  • Rodzaj napięcia AC
  • Znamionowa zdolność łączeniowa 120 kA
  • Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 gG
  • Rodzaj wskaźnika zadziałania Wskaźnik kombinowany (podwójny)
  • Metalowe izolowane zaczepy (IMGL) Tak
  • Rodzaj budowy bezpiecznika zgodnie z IEC 60269 NH000
  • Napięcie znamionowe AC 500 V
  • Znamionowa zdolność łączeniowa AC 120 kA
  • Znamionowa zdolność łączeniowa DC 80 kA
  • Strata mocy przy prądzie znamionowym 7.5 W