Wkładka bezpiecznikowa nożowa NH2 wskaźnik podwójny uchwyt nieizolowany gG 250A 690VAC | LNH2250M6 Hager
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Hager
Kod
EAN
Kod Producenta
LNH2250M6
Wkładka bezpiecznikowa nożowa NH2 wskaźnik podwójny uchwyt nieizolowany gG 250A 690VAC
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Hager
  • Wymiary 0.125m x 0.08m x 0.16m
Wkładka bezpiecznikowa NH
  • Rozmiar NH2
  • Prąd znamionowy 250 A
  • Napięcie znamionowe 690 V
  • Rodzaj napięcia AC
  • Znamionowa zdolność łączeniowa 80 kA
  • Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 gG
  • Rodzaj wskaźnika zadziałania Wskaźnik kombinowany (podwójny)
  • Metalowe izolowane zaczepy (IMGL) Nie
  • Rodzaj budowy bezpiecznika zgodnie z IEC 60269 NH2C
  • Napięcie znamionowe AC 690 V
  • Znamionowa zdolność łączeniowa AC 80 kA
  • Znamionowa zdolność łączeniowa DC 80 kA
  • Strata mocy przy prądzie znamionowym 22 W