Wkładka bezpiecznikowa nożowa NH2 wskaźnik podwójny uchwyt nieizolowany gTr 180A 400VAC | LNH20180M4T Hager
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Hager
Kod
EAN
Kod Producenta
LNH20180M4T
Wkładka bezpiecznikowa nożowa NH2 wskaźnik podwójny uchwyt nieizolowany gTr 180A 400VAC
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Hager
  • Wymiary 0.155m x 0.077m x 0.16m
Wkładka bezpiecznikowa NH
  • Rozmiar NH2
  • Prąd znamionowy 180 A
  • Napięcie znamionowe 400 V
  • Rodzaj napięcia AC
  • Znamionowa zdolność łączeniowa 120 kA
  • Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 gTr
  • Rodzaj wskaźnika zadziałania Wskaźnik czołowy
  • Metalowe izolowane zaczepy (IMGL) Nie
  • Rodzaj budowy bezpiecznika zgodnie z IEC 60269 NH2
  • Napięcie znamionowe AC 400 V
  • Znamionowa zdolność łączeniowa AC 100 kA
  • Strata mocy przy prądzie znamionowym 13.5 W