Przełącznik (I-0-II) 3P 63A 22kW, bez wałka i rączki, OT63F3C | 1SCA105338R1001 ABB
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
ABB
Kod
EAN
Kod Producenta
1SCA105338R1001
Przełącznik (I-0-II) 3P 63A 22kW, bez wałka i rączki, OT63F3C
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 1SCA105338R1001
OT i OTC rozłączniki i przełączniki stworzone do wymagających zastosowań w szerokim zakresie od 16 do 4000A. Wykonania od 1 do 8 biegunów o modułowej budowie cechują kompaktowe wymiary. Napęd ręczny montowany z przodu lub z boku rozłącznika, pełna gama akcesoriów dodatkowych i to wszystko przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa, niezawodności i łatwości obsługi. OTP i OTPS gotowe rozwiązani w obudowach z różnych materiałów.
  • Producent ABB
  • Wymiary 0.105m x 0.085m x 0.092m
  • Seria producenta OT63_C
Rozłącznik izolacyjny (AC)
  • Jako rozłącznik główny Tak
  • Jako rozłącznik remontowy Tak
  • Jako rozłącznik bezpieczeństwa Nie
  • Jako wyłącznik awaryjny Nie
  • Jako przełącznik nawrotny Nie
  • Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC 750 V
  • Znamionowy prąd ciągły Iu 63 A
  • Znamionowy prąd ciągły dla AC-23 63 A
  • Znamionowy prąd ciągły dla AC-21 63 A
  • Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw 1 kA
  • Znamionowa moc pracy dla AC-23 22 kW
  • Liczba biegunów 3
  • Opcjonalny napęd silnikowy Nie
  • Wbudowany napęd silnikowy Nie
  • Opcjonalny wyzwalacz napięciowy Nie
  • Budowa urządzenia Wykonanie wtykowe
  • Do montażu na płycie Nie
  • Do montażu tablicowego 4-otworowego Tak
  • Rodzaj elementu wykonawczego Inne
  • Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
  • Liczba łączników 1
  • Znamionowe napięcie pracy 750 - 750 V
  • Zdolność łączeniowa przy 400 V 22 kW
  • Do montażu czołowego centralnie Nie
  • Do instalacji w tablicach rozdzielczych Tak
  • Do montażu pośredniego Nie
  • Kolor elementu sterowniczego Czarny
  • Z mechanizmem ryglującym Tak
  • Stopień ochrony (IP) strony czołowej IP20
  • Stopień ochrony (NEMA) 1
  • Szerokość 105 mm
  • Wysokość 92 mm
  • Głębokość 85 mm