Czujnik fotoelektryczny OsiSense XU 4 PNP/NPN plastikowy 24V DC, konektor M12 | XUYLC2004 Telemecanique Sensors
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Telemecanique Sensors
Kod
EAN
Kod Producenta
XUYLC2004
Czujnik fotoelektryczny OsiSense XU 4 PNP/NPN plastikowy 24V DC, konektor M12
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.111m x 0.047m x 0.162m
Czujnik światłowodowy / wzmacniacz światłowodowy
  • Liczba wyjść półprzewodnikowych z funkcją sygnalizacji 4
  • Wyjście analogowe 0 V ... 10 V Nie
  • Wyjście analogowe 0 mA ... 20 mA Nie
  • Wyjście analogowe 4 mA ... 20 mA Nie
  • Wyjście analogowe -10 V ... +10 V Nie
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze wtykowe M12
  • Sposób łączenia na wyjściu PNP/NPN
  • Rodzaj funkcji przełączania Inne
  • Z funkcją wygaszania Nie
  • Klasa ochronności elementów eksploatacyjnych Klasa ochronności 0
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 12 - 24 V
  • Rodzaj napięcia DC
  • Wskaźnik Inne
  • Procedura strojenia Inne
  • Rodzaj konstrukcji obudowy Konstrukcja specjalna
  • Klasa bezpieczeństwa lasera Inne
  • Rodzaj światła Inne
  • Maksymalny prąd wyjściowy 120 mA
  • Częstotliwość przełączania 500 Hz