Klucz udarowy M18ONEFHIWF1DS-0C IMPACT WRENCH XXX | 4933472071 Milwaukee
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Milwaukee
Kod
EAN
Kod Producenta
Klucz udarowy M18ONEFHIWF1DS-0C IMPACT WRENCH XXX
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: M18ONEFHIWF1DS-0C
• M18 FUEL™ ONE-KEY™ Klucz udarowy 1” z rękojeścią D z pierścieniem zapewnia maksymalny moment obrotowy o wartości 2 576 Nm zastępując klucze przewodowe, pneumatyczne oraz napędzane silnikiem benzynowym
• Zapewnia maksymalny moment zrywający o wartości 2 711 Nm, dzięki czemu możliwa jest praca na śrubach o średnicy aż do M42
• Wbudowany czujnik liczący uderzenia zwiększa powtarzalność wybranego momentu obrotowego
• Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™
  • Producent Milwaukee
  • Wymiary 0.24m x 0.45m x 0.687m
Wkrętarka udarowa (akumulatorowa)
  • Napięcie znamionowe 18 V