Termokurczliwe kształtki uszczelniające typu „End-Cap” REC 110 | WKE1M1250 Radpol
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Radpol
Kod
EAN
Kod Producenta
WKE1M1250
Termokurczliwe kształtki uszczelniające typu „End-Cap” REC 110
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 6-0000-02
Termokurczliwe kształtki uszczelniające typu End-Cap. Termokurczliwe kształtki uszczelniające typu „End-Cap” Służą do uszczelnienia wyjścia pojedynczego kabla z osłony mechanicznej i do izolowania końców rur, np. preizolowanych. Skutecznie uszczelniają i zabezpieczają rurę przed wnikaniem wilgoci. Stosowane są m.in.: w ciepłownictwie, energetyce, budownictwie i telekomunikacji. Odporne na działanie promieniowania UV, czynniki agresywne, grzyby i pleśnie. Wytrzymałość na rozciąganie: minimum 13 MPa Skurcz wzdłużny: nie większy niż 10% Jednostkowa wytrzymałość dielektryczna: nie mniejsza niż 12kV/m
  • Producent Radpol
  • Wymiary 0.138m x 0.123m x 0.131m
Mufa redukcyjna do rur instalacyjnych
  • Materiał Tworzywo sztuczne
  • Zabezpieczenie powierzchni Stan surowy
  • Powierzchnia polerowana Nie
  • Średnica większej rury 125 mm
  • Średnica mniejszej rury 65 mm