Kurtyna bezpieczeństwa typ 4 30 MM,DET.DŁONI,610 MM | XUSL4E30H061NS2 Telemecanique Sensors
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Telemecanique Sensors
Kod
EAN
Kod Producenta
XUSL4E30H061NS2
Kurtyna bezpieczeństwa typ 4 30 MM,DET.DŁONI,610 MM
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.195m x 0.135m x 0.7m
Kurtyna świetlna
  • Liczba zabezpieczonych wyjść półprzewodnikowych 2
  • Możliwość maskowania Nie
  • Rodzaj interfejsu z funkcji bezpieczeństwa Inne
  • Rodzaj wyjść OSSD PNP/PNP
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze wtykowe M12
  • Klasa ochronności elementów eksploatacyjnych Klasa ochronności 3
  • Szerokość czujnika 29.4 mm
  • Wysokość czujnika 687 mm
  • Długość czujnika 31 mm
  • Rozdzielczość 30 mm
  • Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów Brak
  • Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów Brak
  • Kaskadowość Tak
  • Zasięg przesyłu w systemie jednokierunkowym Nadajnik i odbiornik
  • Maksymalny prąd na wyjściu zabezpieczonym 400 mA
  • Temperatura otoczenia -10 - 55 °C
  • Z funkcją wyciszenia Tak
  • Możliwość przełączenia na sterowanie ręczne (override) Nie
  • Rozdzielczość kurtyny świetlnej 30 mm
  • Rozdzielczość zredukowana Nie
  • Zasięg działania 12 m
  • Napięcie przełączania OSSD w stanie „wysokim” 24 V
  • Wysokość pola ochronnego 610 mm
  • Typ bezpieczeństwa zgodnie z IEC 61496-1 4
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V