Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Hoffman (Eldon)
Kod
EAN
Kod Producenta
MAS0505021R5
Obudowa metalowa n/t 500x500x210 IP66 z płytą montażową drzwi pojed. RAL7035 MAS0505021R5
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Obudowa ścienna, 500x500x210 Seria obudów naściennych z stali miękkiej z pojedynczymi drzwiami z serii MAS o stopniu ochrony IP 66 jest dostępna od ręki w wielu różnych rozmiarach. Ta seria obudów dobrze sprawdza się w różnego rodzaju zastosowaniach. Ochrona przed przedostawaniem się wody i pyłów do wnętrza obudowy pozwala wyeliminować ryzyko usterek komponentów i związanych z tym zbędnych przestojów. Korpus: Element składany i zgrzewany liniowo. Cztery otwory o średnicy 8.5 mm do montażu naściennego, przetłocznia o średnicy 20.4 mm i grubości 2 mm zapewniające obieg powietrza wokół tylnej części obudowy. Otwór płyty przepustu kablowego: Element znajdujący się całkowicie z tyłu obudowy i ułatwiający okablowanie na płycie montażowej. Zabezpieczenie: Zgodność z IP 66 | TYP 4, 12 | IK 10. W przypadku instalacji zewnętrznych zalecane jest użycie osłony przeciwdeszczowej, ARF oraz farby poliestrowej 100% wraz z podkładem chroniącym przed korozją. W przypadku zastosowań wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń należy wziąć pod uwagę odporność na korozję. Płyta montażowa: Płyta montażowa jest oznaczona pionowa w odstępach co 10 mm w celu ułatwienia poziomego pozycjonowania urządzeń. W górnej i dolnej części znajdują się otwory ułatwiające mocowanie kabli. Mocowanie na kołki M8 zgrzewane na wcisk z tyłu obudowy. W przypadku rozmiarów 800 mm i powyżej wszystkie krawędzie są wzmacniane przez składanie. Akcesorium AMG umożliwia dostosowanie pozycji płyty montażowej do dowolnej głębokości. Materiał: Korpus: 1,2 mm stal miękka dla obudów o głębokości 155 mm / 1,4 mm dla obudów o głębokości 210 lub 260 mm / 1,5 mm dla obudów o głębokości 300 lub 400 mm, lub gdy wysokość lub szerokość jest większa lub równa 1000 mm. Płyta dławnicowa: 1,4 mm stal miękka. Drzwi: 1,2 mm stal miękka / 1,5 mm dla obudów o wysokości lub szerokości 500 mm lub większej / 2 mm dla obudów o wysokości lub szerokości 800 mm lub większej. Płyta montażowa: 2 mm stal galwanizowana. Zamek: Niestandardowy zamek nVent HOFFMAN 3 mm na klucz dwupiórowy Wykończenie: Strukturowa powłoka proszkowa RAL 7035. Drzwiczki: Montaż powierzchniowy z możliwością otwarcia pod kątem 130°. Kryte demontowalne zawiasy ze sworzniami niegubnymi. Zawiasy można zamontować z lewej lub z prawej strony. Wewnętrzne kołki spawane M6 do montażu profili drzwiowych MMDP, patrz dostawa. Szczelność zapewnia wtryskiwana, jednoelementowa uszczelka poliuretanowa. Dostawa: Obudowa z drzwiami i płytą montażową (niedołączonymi do elementów o numerach katalogowych kończących się znakami PER5). Dla wysokości 600 mm lub większej dwa profile mocowania drzwi MMDP. Płyty przelotowe z uszczelkami, plastikowy dwupiórowy klucz 3 mm i akcesoria montażowe. Metalowy klucz, dla wysokości 1000 mm i większej. Elementy uziemienia.
  • Producent Hoffman (Eldon)
  • Wymiary 0.521m x 0.233m x 0.535m
Obudowa/rozdzielnica pusta
  • Szerokość 500 mm
  • Wysokość 500 mm
  • Głębokość 210 mm