Oprawa sufitowa punktowa Morta CT-DSL50-B 10W MR16 Gx5,3 12V IP20, szklana, czarna | 18510 Kanlux
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Kanlux
Kod
EAN
Kod Producenta
18510
Oprawa sufitowa punktowa Morta CT-DSL50-B 10W MR16 Gx5,3 12V IP20, szklana, czarna
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: MORTA CT-DSL50-B
  • Producent Kanlux
  • Wymiary 0.106m x 0.032m x 0.137m
  • Seria producenta MORTA CT-DSL50-B
Oprawa ścienna/sufitowa
  • Do montażu ściennego Nie
  • Przystosowane do zawieszenia Nie
  • Do montażu sufitowego Tak
  • Do montażu wbudowanego Tak
  • Do montażu natynkowego Tak
  • Przystosowane do tworzenia linii świetlnych Nie
  • Źródło światła Lampa halogenowa niskonapięciowa
  • Zawiera źródło światła Nie
  • Liczba źródeł światła 1
  • Oprawka GX5
  • Materiał obudowy Szkło
  • Kolor obudowy Czarny
  • Rodzaj napięcia AC
  • Napięcie znamionowe 220 - 240
  • Rodzaj osprzętu Nie wymagany
  • Ze statecznikiem Nie
  • Podział światła Symetryczny
  • Rozsył światła Bezpośredni
  • Najwyższa klasa efektywności energetycznej wymiennego źródła światła A++
  • Najniższa klasa efektywności energetycznej wymiennego źródła światła E
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 III
  • Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 Nie
  • Z czujnikiem ruchu Nie
  • Z czujnikiem światła Nie
  • Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym Nie
  • Maksymalna moc zestawu 50 W
  • Szerokość 90 mm
  • Długość 90 mm
  • Średnica zewnętrzna 90 mm
  • Długość wbudowania 100 mm
  • Wysokość/głębokość wbudowania 100 mm
  • Średnica wbudowania 65 mm
  • Liczba biegunów 2
  • Przekrój przewodu 0.75 mm²