SITOR bezpiecznik cylindryczny, 14x51 mm, 40 A, gR, Un AC: 690 V, Un DC: 440 V | 3NC1440-0MK Siemens
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Siemens
Kod
EAN
Kod Producenta
3NC1440-0MK
SITOR bezpiecznik cylindryczny, 14x51 mm, 40 A, gR, Un AC: 690 V, Un DC: 440 V
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 3NC14400MK
  • Producent Siemens
Wkładka bezpiecznikowa cylindryczna
  • Rozmiar 14x51 mm
  • Zakres częstotliwości pracy 45 - 62 Hz
  • Prąd znamionowy 40 A