Wyłącznik ciśnieniowy 7-70BAR HIST.REGUL.ZAC.WSK. | XMLB070N2S11 Telemecanique Sensors
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Telemecanique Sensors
Kod
EAN
Kod Producenta
XMLB070N2S11
Wyłącznik ciśnieniowy 7-70BAR HIST.REGUL.ZAC.WSK.
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.042m x 0.122m x 0.085m
Wyłącznik ciśnieniowy
  • Odpowiedni do dozoru Tak
  • Odpowiedni jako regulator 2-punktowy Tak
  • Odpowiedni jako ogranicznik Tak
  • Maks. ciśnienie pracy 90000 hPa
  • Ciśnienie załączające 7 - 70 bar
  • Nastawa początkowa 7000 - 70000 hPa
  • Ciśnienie wyłączające 2.3 - 61.2 bar
  • Nastawa końcowa 2300 - 61200 hPa
  • Maksymalne ciśnienie testowe 160 bar
  • Ciśnienie rozrywające 320 bar
  • Rozmiar gwintu Inne
  • Napięcie znamionowe Ue przy AC 50 Hz 120 - 240 V
  • Napięcie znamionowe Ue przy AC 60 Hz 120 - 240 V
  • Napięcie znamionowe Ue przy DC 250 - 250 V