Wyłącznik TransferPacT, przełączanie zasilania, 100A, 400V, 4P, bez komunikacji, rozmiar 100A | TA10D4S1004TPE Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
TA10D4S1004TPE
Wyłącznik TransferPacT, przełączanie zasilania, 100A, 400V, 4P, bez komunikacji, rozmiar 100A
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
TA10D4S1004TPE to rozłącznikowy układ przełączania zasilania niskiego napięcia. Znamionowe napięcie robocze (Ue) TA10D4S1004TPE to 400VAC przy 50/60Hz. Prąd znamionowy (Ie) przy 60st. C to 100A. Rozłącznik jest kompatybilny z podstawą 32-100A. Kategoria użytkowania AC-33B. Na przodzie rozłącznikowego układu zasilania znajduje się automatyczny interfejs HMI z przełącznikiem obrotowym, który może być używany do lokalnego sterowania oraz ustawień aparatu. W TA10D4S1004TPE dostępne są 3 układy styków sygnalizacyjnych. Rozłącznik może być montowany na szynie DIN lub płycie montażowej wewnątrz rozdzielnicy. TA10D4S1004TPE można wyposażyć w dodatkowe akcesoria. Czterobiegunowa wersja rozłącznikowego układu przełączania zasilania ma wymiary 306 mm (szerokość) x 145 mm (wysokość) x 94,5 mm (głębokość). Jest zgodny z normą IEC 60947-6-1 i posiada certyfikat CE/CB/CCC. Modułowe układy przełączania zasilania TransferPacT znajdują swoje zastosowanie w takich aplikacjach jak sprzęt przeciwpożarowy, wentylatory oddymiające, pompy tryskaczowe, światła awaryjne itp
  • Producent Schneider Electric
Rozłącznik
  • Model Inne
  • Liczba biegunów 4
  • Z pozycją 0 Tak
  • Z powrotem do położenia 0 Nie
  • Znamionowy prąd ciągły Iu 100 A