Wyzwalacz zanikowy z listwą zaciskową, 208-240VAC, NZM1-XU208-240AC | 259442 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
259442
Wyzwalacz zanikowy z listwą zaciskową, 208-240VAC, NZM1-XU208-240AC
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: NZM1-XU208-240AC
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.032m x 0.066m x 0.037m
  • Seria producenta LZM , NZM, LN, N, PN
Wyzwalacz podnapięciowy
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 208 - 240 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 208 - 240 V